Saturday Dec 02, 2023

Otevření sportovního obchodu

Darien Sport Shop je významným nákupním místem v oblasti Fairfield County. S polohou pouhou hodinu jižně od Manhattanu je to vše na jednom místě pro celou rodinu. Obchod, který vlastní a provozují Bob a Sherry Jacobiovi, byl založen v roce 1946 jako malý obchod se sportovním zbožím. Přestože byl Zangrillo odborníkem na obchod, svou filozofii zachoval jednoduchou.

Sport Shop byl obchod, který prodával vybavení a oblečení pro konkrétní sporty. Stejně jako u většiny maloobchodních společností je poptávka po těchto obchodech úzce spojena s úrovní účasti a začátkem sezóny. Ve Spojeném království zveřejňuje podrobné statistiky o míře účasti organizace Sport England’s Active People Survey a Sport Wales. Tyto informace vám mohou pomoci při rozhodování o nejlepší lokalitě pro vaši firmu. Je také důležité si uvědomit, že počet zákazníků, kteří navštíví prodejnu, přímo souvisí s počtem aktivních lidí žijících v dané oblasti.

Před otevřením obchodu se sportovními potřebami si ověřte míru kriminality a omezení parkování v dané oblasti. Ujistěte se, že oblast je bezpečná, protože mnoho obchodů v tomto odvětví má vysokou míru kriminality. Stejně tak by se prodejna měla nacházet v oblasti s velkým provozem, což může zákazníkům znesnadnit parkování a používání prodejny. Malý sportovní obchod je ideálním místem pro začátek, ale pečlivá analýza trhu vám pomůže vyhnout se problémům.

admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to Top